Hlavní navigace

Multiplex 4 učinil první krok k zařazení nového kanálu Inzert TV

27. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Chystaná televize má licenci od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání od druhé poloviny září pro oblast Prahy a středních Čech, Brna a jižní Moravy a také Moravskoslezského kraje.

Společnost Digital Broadcasting provedla dnes v podvečer v multiplexu 4 první krok související s blížícím se startem nového tematického programu Inzert TV. Pozice, která byla doposud označená jako „New TV“ byla přejmenována právě na název chystaného televizního kanálu. V multiplexu 4 tak jsou v tuto chvíli šířeny stanice ČT 1 HD, Nova HD, Fanda a TV Pohoda. Na páté programové pozici se nachází pouze modrá obrazovka s bílým textem informujícím o chystaném rozšíření nabídky.

CIF - osobnosti

Seznam programů šířených v rámci multiplexu 4 k 27. září 2012
Autor: Foto pro DigiZone.cz: Čestmír Polák

Seznam programů šířených v rámci multiplexu 4 k 27. září 2012

K TÉMATU: Multiplex 4 získal dalšího zákazníka. Vysílat v něm bude stanice Inzert TV

I když operátor Digital Broadcasting pojmenoval programovou pozici po chystaném inzertním kanálu, jeho start určitě neproběhne v nejbližších dnech. Serveru DigiZone.cz to potvrdil výkonný ředitel programu Luděk Řehoř. Přesný termín bychom zatím nechtěli v tuto chvíli prozrazovat. První informace uvolníme přibližně za dva týdny, sdělil Řehoř. Zajímavostí je, že i když má být program šířen pouze v oblasti Prahy a středních Čech, Brna a jižní Moravy a také Moravskoslezského kraje, podle čtenáře DigiZone.cz Daniela Neumanna se pozice Inzert TV objevila mimo jiné i na Plzeňsku.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).