Hlavní navigace

Music Box doplatil na šíření Šlágr TV, Towercom ho vyřadil z placeného DVB-T

Lukáš Polák

K zařazení Šlágr TV do nabídky hudební televize Music Box došlo v červenci. Někteří operátoři se nechali slyšet, že se jim tento krok nelíbí a uvažují o vyřazení kanálu ze svých nabídek.

Doba čtení: 1 minuta

Na šíření hudební stanice Šlágr TV prostřednictvím svého vysílání doplatil slovenský program Music Box. Telekomunikační operátor Towercom, respektive jeho dceřiná společnost Towerhome, ho na základě této změny vyřadil z nabídky placené pozemní televize Plustelka. Vyplývá to z tiskové zprávy, kterou firma včera vydala. Vysílání Music Boxu ve slovenském DVB-T nahradila zahraniční hudební televize VH1, která nabízí kombinaci starších, novějších a aktuálních zahraničních hitů. Kanál patří do rodiny MTV Networks.

K TÉMATU: Šlágr TV pronikla do vysílání slovenského MusicBoxu, dohodla se na spolupráci

Divákům Plustelky chceme dlouhodobě nabízet atraktivní koktejl televizních programů a populární hudby, proto jsme zareagovali na změny, které nastaly a které jsme nemohli ovlivnit. Věříme, že VH1 je špičková náhrada, kterou ocení naši diváci, vysvětlil důvody změny Michal Šuran, marketingový manažer Towerhome, provozovatel Plustelky. VH1 už je několikátým kanálem v nabídce této pozemní placené služby, kterou zastupuje maďarská společnost IKO Kabel. V Plustelce jsou šířeny také stanice Nickelodeon (dětský kanál) a Film+ (filmy).

Našli jste v článku chybu?