Hlavní navigace

Music Box doplatil na šíření Šlágr TV, Towercom ho vyřadil z placeného DVB-T

9. 8. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

K zařazení Šlágr TV do nabídky hudební televize Music Box došlo v červenci. Někteří operátoři se nechali slyšet, že se jim tento krok nelíbí a uvažují o vyřazení kanálu ze svých nabídek.

Na šíření hudební stanice Šlágr TV prostřednictvím svého vysílání doplatil slovenský program Music Box. Telekomunikační operátor Towercom, respektive jeho dceřiná společnost Towerhome, ho na základě této změny vyřadil z nabídky placené pozemní televize Plustelka. Vyplývá to z tiskové zprávy, kterou firma včera vydala. Vysílání Music Boxu ve slovenském DVB-T nahradila zahraniční hudební televize VH1, která nabízí kombinaci starších, novějších a aktuálních zahraničních hitů. Kanál patří do rodiny MTV Networks.

BRANDstorming tip2

K TÉMATU: Šlágr TV pronikla do vysílání slovenského MusicBoxu, dohodla se na spolupráci

Divákům Plustelky chceme dlouhodobě nabízet atraktivní koktejl televizních programů a populární hudby, proto jsme zareagovali na změny, které nastaly a které jsme nemohli ovlivnit. Věříme, že VH1 je špičková náhrada, kterou ocení naši diváci, vysvětlil důvody změny Michal Šuran, marketingový manažer Towerhome, provozovatel Plustelky. VH1 už je několikátým kanálem v nabídce této pozemní placené služby, kterou zastupuje maďarská společnost IKO Kabel. V Plustelce jsou šířeny také stanice Nickelodeon (dětský kanál) a Film+ (filmy).

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).