Hlavní navigace

Muzika CS ve Skylinku dočasně odpojena. Provozovatel má problémy

29. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 9. 2010

Vysílání programu Muzika CS bylo dnes odpoledne dočasně přerušeno na žádost provozovatele kanálu. Taková je alespoň situace v satelitní platformě Skylink, která ho dnes zařadila do své nabídky. Jak uvedl pro server DigiZone.cz její výkonný ředitel Jaromír Glisník, společnost Film Europe, která je také provozovatelem kanálů Kino CS a Doku CS, zjistila technické problémy, jenž ji brání ve vysílání.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Hudební televize Muzika CS vstoupila na satelit Astra 23,5 stupně východně

Film Europe odhalil problémy ve snímkování kanálu Muzika CS, a proto byla distribuce signálu pozastavena. Program je nyní dostupný pouze na takzvaných technických kartách, uvedl pro DigiZone.cz Glisník. Podle jeho slov by měl být problém brzo odstraněn a kanál by mohl být opět během zítřejšího dne v provozu. Problém se ve vysílání projevoval jako velice nepříjemně trhaný obraz, který divákovi znepříjemňoval sledování vysílaných klipů. Stanice je šířena také v IPTV platformě O2TV od společnosti Telefónica O2.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.