Hlavní navigace

Muzika CS rozšířila počet vysílacích hodin. Startuje ráno v sedm hodin

5. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
5. 5. 2011

Hudební kanál Muzika CS, který provozuje společnost Film Europe, stojí za ni slovenský podnikatel Ivan Hronec, rozšířil už poněkolikáté počet vysílacích hodin. Stanice nabízela nejprve svůj program pouze přibližně od půl jedenácté dopoledne do stejného času ve večerních hodinách, později se videoklipy začaly vysílat od devíti hodin do půlnoci. Program je divákům k dispozici od druhé poloviny loňského roku.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Kanály Doku CS, Muzika CS a Kino CS vstoupily na server YouTube

Zatím poslední rozšíření vysílacího času je se startem v sedm hodin ráno a s koncem v jednu hodinu následujícího dne. Muzika CS tedy startovala původně s dvanáctihodinovým programem, nyní se videoklipy ve vysílání rozšířily až na 18 hodin. Co se týká obsahu stanice, ten se pochopitelně nezměnil. Kanál nabízí nadále svým divákům české a slovenské archivní videoklipy z dob dávno i nedávno minulých. Jeho sesterskými programy jsou filmové Kino CS a dokumentární Doku CS.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.