Hlavní navigace

Muzika CS začala vysílat tematické hudební bloky

26. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 5. 2011

UVNITŘ FOTO K poměrně významné změně ve skladbě programu došlo v minulých dnech u hudebního kanálu Muzika CS, který provozuje společnost Film Europe. České a slovenské videoklipy už nejsou vysílány nahodile, ale v tematických blocích. Logo stanice se přesunulo z dolního pravého zpět do horního rohu a nalevo od něj, tedy v druhé části obrazovky, se začaly objevovat názvy tematických bloků.

ČTĚTE TAKÉ: Šéf kanálů CS TV přišel o výkonnou ředitelku. Ta míří do čela programu Doma

Muzika CS začíná vždy v sedm hodin ráno formátem Vstávat a cvičit, který je vysílán až do deváté hodiny dopolední. Poté následuje hodinový POP a videoklipy z 90. let minulého století. Tříhodinový MIX se vysílá od jedenácti do čtrnácti hodin, pak následuje opět POP, a pak se několikrát vystřídají hity 80. a 90. let. Večer se mohou diváci dočkat bloků, jako jsou například FILM, BALADY, DISCO, ROCKOVÉ NÁVRATY, SLAVÍCI nebo ALTERNATIVA. Muzika CS se tak tímto krokem přiblížila hudebním stanicím typu Óčko nebo Retro Music Television, které mají pevně stanovené programové schéma.

Kompletní rozpis pořadů na kanálu Muzika CS si můžete prohlédnout zde.

ebf - tip do článku - debata

Tematické hudební bloky, novinka ve vysílání kanálu Muzika CS. (Screenshot: au­tor)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).