Hlavní navigace

Uživatelka MySpace měla jinou uživatelku dohnat k sebevraždě

Jiří Macich ml.

Jistá Lori Drew z Missouri bude u soudu čelit obvinění v souvislosti s jejím chováním a vystupováním na komunitním serveru MySpace, které mělo mít v roce 2006 za následek sebevraždu třináctileté Megan Meier. Lori Drew si podle obžaloby založila na MySpace falešný profil a vydávala se za šestnáctiletého chlapce Joshe Evanse. Na známém komunitním serveru se pak měla přes Internet spřátelit s Megan Meier, ovšem přátelství se později údajně přeměnilo v psychický teror dívky ze strany…

Jistá Lori Drew z Missouri bude u soudu čelit obvinění v souvislosti s jejím chováním a vystupováním na komunitním serveru MySpace, které mělo mít v roce 2006 za následek sebevraždu třináctileté Megan Meier. Lori Drew si podle obžaloby založila na MySpace falešný profil a vydávala se za šestnáctiletého chlapce Joshe Evanse. Na známém komunitním serveru se pak měla přes Internet spřátelit s Megan Meier, ovšem přátelství se později údajně přeměnilo v psychický teror dívky ze strany čtyřiadvacetileté obviněné. Té teď hrozí až pět let vězení za každý ze čtyř bodů obžaloby. (SITA)

Našli jste v článku chybu?
19. 5. 2008 14:10
uživatel si přál zůstat v anonymitě
..ta zenska predevsim byla jeji sousedka a vedela, ze se ta holka leci na deprese. Coz je duvod proc je ted u soudu.. Krom toho mam pocit, ze ji neni 24, ale krapet vic, pac jejich deti se spolu kamaradily a kvuli tomu ze se pohadaly, tak se mezi ne vecpala pres MySpace a sousedku zacala psychicky nicit. Ale to uz lovim odnekad hluboko z pameti, kazdopadne by si ten clanecek zaslouzil mensi revizi :-)
22. 5. 2008 10:17
Originalix (neregistrovaný)
Podle mě za tím bylo o něco víc. Podle mě i nějaký nevyrtuální psychický, nebo možná i fyzický terror. Ani v USA, kde jsou některý soudy fakt nahlavu, by se myslim nesoudilo za pár komentů na Myspace. Myslím, že to bylo jen atraktivní pro novináře a tak to vzali z tohodle úhlu. Heh, nakonec by se mohlo třeba zjistit, že to byla vražda:)