Hlavní navigace

Na Facebook dorazil David Rath

Redakce

Na Facebook dorazil český politik David Rath. Tentokráte nejde o profil vytvořený někým jiným, jako v případě M. Topolánka nebo J. Cimrmana, ale o skutečného hejtmana Středočeského kraje, který takto získává zkušenost s novými médii. Jeho profil na Facebooku najdete zde, a asi nepřekvapí, že je členem skupin jako Nemám ráda pana Topolánka!!!, Vaclav Klaus in not my president! atd.

Na Facebook dorazil český politik David Rath. Tentokráte nejde o profil vytvořený někým jiným, jako v případě M. Topolánka nebo J. Cimrmana, ale o skutečného hejtmana Středočeského kraje, který takto získává zkušenost s novými médii. Jeho profil na Facebooku najdete zde, a asi nepřekvapí, že je členem skupin jako Nemám ráda pana Topolánka!!!, Vaclav Klaus in not my president! atd.

Našli jste v článku chybu?
21. 12. 2008 12:41
na facebooku mi fakt chybi funkce "Pridat mezi nepratele" a cim vic tam takovychto individui co jdou bezmyslenkovite za popularitou bude pribyvat tim vic bude chybet :) Imho group "Pratele Jiriho Paroubka", jejimz je clenem mi pripada ze je spis sdruzenim odpurcu.. :)