Hlavní navigace

Na inzertní televizi TiP TV se objeví i známý věštec Stanley Bradley

UVNITŘ VIDEO „Jsem přesvědčen, že věštění se nedá naučit. Buď to v sobě člověk má, nebo ne,“ říká Stanley Bradley, který se proslavil choulostivým hovorem z obrazovky TV Barrandov.
Lukáš Polák
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jedna z nejznámějších postav televizního věštění v České republice a na Slovensku, věštec a numerolog Stanley Bradley, bude k divákům promlouvat i prostřednictvím nové inzertní televize TiP TV, která by v horizontu několika dní měla přejít na ostré vysílání. Vyplývá to z nové promo smyčky stanice, která se od 1. května objevila v multiplexu 3. Věštec Stanley Bradley je známý především internetové komunitě díky dnes již legendárnímu telefonátu jednoho z pravděpodobně pubertálních diváků, který se ptal doslova na to, co má dělat, „pokud ho svědí koule“.

MMkrize lavy

NEPŘEHLÉDNĚTE: Celoplošná televize TiP TV odstartuje začátkem května, odhalila podrobnosti

Jsem pojmenovávač problémů, proto nemám rád slovo věštec nebo vizionář. Tvrdím, že ve správně pojmenovaném problému se nachází jeho řešení. Lidem se snažím najít právě to, co je příčinou jejich problémů, a to jak vztahů, tak i práce a zdravotního stavu. Baví mě věštit smysluplně. (…) Jsem přesvědčen, že jsem přišel na příčinu vzniku nemocí a mám pocit, že už se narodilo takových deset tisíc dětí díky mé radě. U neplodných párů jsme přišli na příčinu neplodnosti. (…) Jsem přesvědčen, že se to nedá naučit. Buď to v sobě člověk má, nebo ne, říká ve vysílání TiP TV Bradley.