Hlavní navigace

TiP TV

Rok 2015 v DVB-T: (nejen) start nových kanálů Primy a Barrandova a konec Active TV

Právě končící rok byl opět velmi bohatý na události týkající se pozemní digitální televize. Mimo jiné došlo i ke stěhování velkých regionálních televizí z multiplexu 3.

Doba čtení: 10 minut

Týden ve znamení rádia: nový prozatímní šéf Českého rozhlasu i „Plusko“ na VKV

TÝDENNÍ REVIZE – Uplynulý týden přinesl zajímavé události klíčové zejména pro rozhlasovou scénu. Nešlo přitom pouze o aktuální výsledky Radioprojektu.

7. 11. 2015 0:00
Doba čtení: 5 minut

Televize Tip šířená v multiplexu 4 opět ukončila vysílání, znovu už ho neobnoví

Při svém prvním startu vydržel program v éteru devět týdnů. Nákladnou distribuci v multiplexu 3 její provozovatel ukončil a o rok později se objevil v síti Radima Pařízka.

Doba čtení: 1 minuta

TipTV v multiplexu 4 Radima Pařízka s elektronickým programovým průvodcem

Stanice by před pár dny oslavila druhé narozeniny. Na konci dubna by to byly dva roky, co vstoupila do multiplexu 3. Mezitím však program na rok své vysílání přerušil a přehodnotil své plány.

Doba čtení: 1 minuta

TipTV musí zaplatit sto tisíc korun za vědmy, padla ale i téměř půlmilionová pokuta

Čtyřsettisícovou pokutu dostal klamavý teleshopping na bývalé Primě family. Produkt GS Condro podle regulátora sliboval léčebné účinky, které nemohl garantovat.

Doba čtení: 1 minuta

Dvakrát nevstoupíš do téže řeky? V případě Slovak Sport TV to, zdá se, neplatí

TÝDENNÍ REVIZE – Generální ředitel slovenského tematického kanálu si opět počíná jak slon v porcelánu. Jednání o distribuci v českém DVB-T vypustil ještě dříve, než bylo třeba.

Doba čtení: 5 minut

Inzertní televize Tip začne přidávat další pořady, termín startu stanovený nemá

Stanice bude fungovat prozatím v prázdninovém režimu, zásadnější novinky ve vysílacím schématu lze očekávat v září. Vedení televize počítá i se žádostí o změnu licenčních podmínek.

Doba čtení: 1 minuta

Tip TV spustila v multiplexu 4 pro Prahu a okolí testovací smyčku

UVNITŘ VIDEO – Kromě svého původního zaměření, tedy teleshoppingová a inzertní televize, chce Tip TV nově nabídnout i regionální zpravodajství.

Doba čtení: 1 minuta

Posvítí si antimonopolní úřad na ceníky televizních multiplexů Českých Radiokomunikací?

Nespokojený operátor regionálních sítí DVB-T, kterému dominantní hráč opakovaně přebral klienty, se obrací na Úřad na ochranu hospodářské soutěže

2. 6. 2014 0:00
Doba čtení: 5 minut

Radim Pařízek mužem týdne, ve své digitální síti oznámil hned pět nových televizí

TÝDENNÍ REVIZE – Nejočekávanější stanici je Country no. 1, druhý kanál televize Šlágr, který nabídne to nejlepší jak z české, tak i americké hudební scény.

Doba čtení: 5 minut

Tip TV obnoví vysílání pravděpodobně v květnu, regulátora žádá o novou licenci

Nová licence má stanici otevřít větší pole působnosti. Její vedení se chce věnovat i regionálnímu zpravodajství. „Stále ale budeme dělat to, co umíme nejlíp,“ konstatoval jednatel jejího provozovatele.

Doba čtení: 1 minuta

Resuscitovaná televize Tip začala testovat v multiplexu 4 pro Prahu

Vysílání obsahuje prozatím pouze statickou obrazovku s nepřehlédnutelným logem stanice. Loni vysílal krátce program celoplošně v multiplexu 3, nyní je šířen pouze v hlavním městě.

Doba čtení: 1 minuta

Inzertní televize Tip TV obnoví vysílání, šířena bude v zemském multiplexu 4

Z vyjádření zástupců společnosti Digital Broadcasting je patrné, že Tip TV čeká změna zaměření. Operátor ji charakterizuje jako lifestylový kanál s regionálním zpravodajstvím.

Doba čtení: 1 minuta

TiP TV připravuje návrat do éteru, říká její šéf. Objeví se v lokálním DVB-T

UVNITŘ FOTO Televize už se „na skok“ objevila o uplynulém víkendu a také dnes ve vysílání televize Pohoda. Natrvalo by se tu měla usídlit od 1. září.

Doba čtení: 1 minuta

Vědmy po týdnu zmizely z vysílání regionálnitele­vize.cz

Pořad byl posledním pozůstatkem po zaniklé TiP TV, která z obrazovek českých diváků zmizela na konci června. Její provozovatel přesto věří, že se mu podaří projekt restartovat.

15. 7. 2013 15:00
Doba čtení: 1 minuta

Vysílání TiP TV bychom mohli obnovit už na podzim, věří její majitel a jednatel

Nejvýznamnější roli, která vedla k pozastavení projektu TiP TV, sehrály náklady na zaměstnance. Ty podle slov jednatele a majitele Zdeňka Slámy rostly nade všechny meze.

Doba čtení: 5 minut

TiP TV pouze přerušila vysílání, tvrdí její majitelé. Neměla dost inzerentů

Podle Českých Radiokomunikací ale po dvou měsících skončilo období pilotního provozu, během kterého televize mohla vysílat v multiplexu 3 za výrazně nižší cenu

Doba čtení: 1 minuta

TiP TV ukončila vysílání, v rychlosti zániku předčila dokonce i bulvární Pětku

Nabídková televize odstartovala v multiplexu 3 teprve 26. dubna, začátkem května přešla na ostrý provoz. Důvodem zániku je odchod investora Radka Pažouta.

Doba čtení: 1 minuta

Nacházíte se v dosahu východočeského vysílače Krásné? Dnes ho čeká výluka

Výluka východočeského vysílače se taktéž bude týkat šíření rozhlasový stanic. Posluchači budou bez veřejnoprávních i komerčních okruhů. Odmlčí se i nejposlouchanější Impuls.

29. 5. 2013 6:30
Doba čtení: 1 minuta

Inzertní stanice Tip TV zprovoznila na webu on-line stream svého vysílání

Stanice odstartovala své vysílání 6. května ve večerních hodinách. Mezi její nejznámější tváře patří někdejší moderátor Snídaně s Novou Libor Baselides a věštec Stanley Bradley.

Doba čtení: 1 minuta

Tip TV přechází v multiplexu 3 na ostré vysílání, nabídne první pořady a také vědmy

Nejznámější tváří stanice je pravděpodobně věštec Stanley Bradley, objeví se tu ale také někdejší televizní hvězda Novy Libor Baselides, který moderoval v začátcích její ranní vysílání.

Doba čtení: 1 minuta

Na inzertní televizi TiP TV se objeví i známý věštec Stanley Bradley

UVNITŘ VIDEO „Jsem přesvědčen, že věštění se nedá naučit. Buď to v sobě člověk má, nebo ne,“ říká Stanley Bradley, který se proslavil choulostivým hovorem z obrazovky TV Barrandov.

Doba čtení: 1 minuta

Nova jen v multiplexu 4? Kleslo by jí pokrytí, říká finanční ředitel Českých Radiokomunikací

„Naše multiplexy jsou prémiové, ale vedle nich uvažujeme i o nabídce pro regionální a městské televize,“ říká v rozhovoru pro DigiZone.cz finanční ředitel Českých Radiokomunikací Martin Gebauer.

Doba čtení: 15 minut