Hlavní navigace

Na Jojku se vrátí VyVolení, ale pouze v repríze první řady na Joj Plus

27. 7. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
27. 7. 2011

Velký návrat reality show VyVolení plánuje letos na podzim slovenská komerční televize Joj. Nechystá však novou řadu této „kontejnerové“ reality show, nýbrž nabídne sestřihy z její první slovenské řady z roku 2005. Vysílat je bude program Joj Plus, který se postupně formátově blíží české Primě Cool. V kontaktním pořadu „Ptejte se generálního“ to na slovenském videowebu Huste.tv řekl generální ředitel Jojky František Borovský. Portál Huste.tv patří majiteli televize Joj.

K TÉMATU: VyVolení by se mohli vrátit, připouští ředitel Jojky. Ale až po krizi

Potěšíme všechny diváky VyVolených, na Joj Plus se vrátí první série. Takže pokud si chcete vzpomenout, jaké to bylo před šesti lety, můžete si od září zapnout Plusku s čase, o kterém momentálně ještě jednáme, a tam uvidíte všechny sestřihy z vily, které jsme zaznamenali po dobu čtyř měsíců, přiblížil Borovský. Nebudeme reprízovat VyVolené celé tak, jak si je možná pamatujete, protože to by bylo nesmyslné, budeme reprízovat jen ty sekvence, které se týkají pobytu účastníků ve vile, dodal.

MM balicek

ČTĚTE TAKÉ: VyVolení se vrací, ovšem do Maďarska. RTL Klub uvede čtvrtou řadu

VyVolené vysílala v České republice televize Prima, v roce 2005 jimi ohrozila dokonce i dominantní televizi Nova. Závěr první řady této reality show poznamenaly spory o pronájem pozemku, na němž se nacházela vila s českými účastníky soutěže, takže se čeští VyVolení museli narychlo stěhovat k těm slovenským do vily v Bratislavě. Prima poté vysílala ještě dvě řady VyVolených, ale každá další měla nižší sledovanost než ta předchozí.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).