Hlavní navigace

Na karty T&T by mohla časem přibýt slovenská Markíza i Joj

1. 11. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
1. 11. 2007

Společnost Trade&Technology by ráda na své TT Karty zařadila časem nejen slovenské veřejnoprávní programy STV 1 a 2, ale také komerční Markízu a Joj (v případě, že ta by byla kódovaná). Stane se tak tehdy, až T&T získá od těchto stanic povolení. V rozhovoru pro server Parabola.cz to uvedl její výkonný ředitel Jaromír Glisník. Trade&Technology by do konce roku ráda nabídla ještě vlastníkům jejich karet další tři až čtyři kanály. Mezi nimi by mohlo být i dokumentární Spektrum. S firmou Media Vision, která nám nabídku předložila, vedeme konkrétní jednání. Věřím, že se brzy podaří najít oboustranně výhodné řešení, řekl Parabole Glisník.

Výkonný ředitel T&T se strefil během rozhovoru i do nového kanálu CS Link TV. Z jeho vysílání je zřejmé, že společnost, která ho provozuje, je napojena na firmu Gital, která je právě pro Trade&Technology konkurencí. Ve vysílání se objevují spoty pouze na karty diGITALlink. Nezávislý divák si může o neutralitě programu CS Link TV vůči distributorům karet udělat vlastní představu. Já se za nezávislého nepovažuji, komentovat to nehodlám, dodal výkonný ředitel Trade&Technology.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).