Hlavní navigace

Na Mozilla Add-ons jsou už čtyři tisíce doplňků

Jiří Macich ml.

Na portálu Mozilla Add-ons jsou k dispozici více než čtyři tisíce doplňků zejména pro webový prohlížeč Mozilla Firefox a e-mailového klienta Mozilla Thunderbird. Každý den portál, který loni prošel významnou proměnou, zaznamená v průměru až milion stažení. Celkem již bylo zaznamenáno 600 miliónu stažení, do čehož se nepočítají aktualizace skrze Správce doplňků. Mozilla Add-ons využívají hlavně uživatelé Firefoxu, protože 96 procent stažených doplňků bylo právě pro některou z verzí tohoto…

Na portálu Mozilla Add-ons jsou k dispozici více než čtyři tisíce doplňků zejména pro webový prohlížeč Mozilla Firefox a e-mailového klienta Mozilla Thunderbird. Každý den portál, který loni prošel významnou proměnou, zaznamená v průměru až milion stažení. Celkem již bylo zaznamenáno 600 miliónu stažení, do čehož se nepočítají aktualizace skrze Správce doplňků. Mozilla Add-ons využívají hlavně uživatelé Firefoxu, protože 96 procent stažených doplňků bylo právě pro některou z verzí tohoto prohlížeče. Doplňky pro Thunderbird představují jen tři procenta z celkového počtu stažení. (JasnaPaka Blog)

Našli jste v článku chybu?
2. 2. 2008 22:25
Vyberete si, jaký způsob vám vyhovuje. Klasické webové rozhraní zřejmě zůstane. Anebo si v nabídce prohlížeče vyhledáte jen ta rozšíření, která chcete.
1. 2. 2008 14:06
Systém přidávání rozšíření se pro Firefox 3 a Thunderbird 3 ještě více zjednodušší - bude možné je nainstalovat přímo z programu bez přístupu na web s doplňky.