Hlavní navigace

Na obrazovky míří pokračování seriálu Sanitka, ČT ho představí za týden

10. 7. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ GALERIE – ČT aktuálně reprízuje původní Sanitku z roku 1984. Tiskové konference se příští úterý zúčastní kromě šéfa Kavčích hor i řada herců a samotní tvůrci tohoto seriálu.

Za necelý týden, v úterý 16. července, představí Česká televize dlouho očekávané pokračování populárního seriálu Sanitka, který příští rok oslaví třicet let od svého vzniku. Sanitka 2 by se na obrazovky měla dostat na podzim, pravděpodobně už v září. Server MediaGuru.cz přinesl informaci, že seriál by měl běžet vždy v pátek a nahradí tak jiný seriálový hit veřejnoprávní televize, nedávno ukončený retro formát Vyprávěj, který veřejnoprávní obrazovku brázdil od roku 2009. Režii Sanitky převzal po Jiřím Adamcovi Filip Renč.

K TÉMATU: Česká televize dotočila seriál Sanitka 2, na obrazovku se dostane příští rok

MMF24

Kdo se tiskové konference příští týden zúčastní? Kromě generálního ředitele ČT Petra Dvořáka to bude náměstek Zdravotnické záchranné služby hlavního města Prahy MUDr. Jaroslav Valášek a dále herci Jiří Dvořák, Vladimír Javorský, Jitka Schneiderová, Marek Vašut, Igor Bareš, Pavel Zedníček, Zdeněk Srstka, Ivana Andrlová a Václav Jiráček. Na tiskovou konferenci dorazí přímo také režisér druhé Sanitky Filip Renč a její scénárista Ivan Hubač. Autor původní verze seriálu Jiří Hubač zemřel před dvěma lety na rakovinu.

Redakce serveru DigiZone.cz bude na tiskové konferenci pochopitelně přítomna.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).