Hlavní navigace

Na obrazovky míří pokračování seriálu Sanitka, ČT ho představí za týden

Lukáš Polák

UVNITŘ GALERIE – ČT aktuálně reprízuje původní Sanitku z roku 1984. Tiskové konference se příští úterý zúčastní kromě šéfa Kavčích hor i řada herců a samotní tvůrci tohoto seriálu.

Doba čtení: 1 minuta

Za necelý týden, v úterý 16. července, představí Česká televize dlouho očekávané pokračování populárního seriálu Sanitka, který příští rok oslaví třicet let od svého vzniku. Sanitka 2 by se na obrazovky měla dostat na podzim, pravděpodobně už v září. Server MediaGuru.cz přinesl informaci, že seriál by měl běžet vždy v pátek a nahradí tak jiný seriálový hit veřejnoprávní televize, nedávno ukončený retro formát Vyprávěj, který veřejnoprávní obrazovku brázdil od roku 2009. Režii Sanitky převzal po Jiřím Adamcovi Filip Renč.

K TÉMATU: Česká televize dotočila seriál Sanitka 2, na obrazovku se dostane příští rok

EBF 2018 tip v článku řečníci Lupa

Kdo se tiskové konference příští týden zúčastní? Kromě generálního ředitele ČT Petra Dvořáka to bude náměstek Zdravotnické záchranné služby hlavního města Prahy MUDr. Jaroslav Valášek a dále herci Jiří Dvořák, Vladimír Javorský, Jitka Schneiderová, Marek Vašut, Igor Bareš, Pavel Zedníček, Zdeněk Srstka, Ivana Andrlová a Václav Jiráček. Na tiskovou konferenci dorazí přímo také režisér druhé Sanitky Filip Renč a její scénárista Ivan Hubač. Autor původní verze seriálu Jiří Hubač zemřel před dvěma lety na rakovinu.

Redakce serveru DigiZone.cz bude na tiskové konferenci pochopitelně přítomna.

Našli jste v článku chybu?