Hlavní navigace

Na satelitních TT Kartách by se mohla objevit i STV3

15. 4. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 4. 2008

Hostem historicky prvního online chatu na serveru satCentrum byl dnes Jaromír Glisník, výkonný ředitel společnosti Trade and Technology, která je jedním z distributorů karet pro příjem kódovaných programů ze satelitní platformy CS Link. Ten odpovídal na dotazy čtenářů a rozvedl některé skutečnosti, které prozradil již v březnu v našem rozhovoru. Glisník např. předpokládá, že balíček MULTI se rozroste do podzimu minimálně o tři kanály. Prémiové programy pro nás nejsou nejvyšší prioritou, ale i v této oblasti máme zajímavé kandidáty, uvedl. Výkonný ředitel T&T už je také větším optimistou, co se týká zařazení Markízy na TT Karty. Věřím, že se jí uživatelé letos dočkají, konstatoval Glisník.

KL22 hlasovani

Jaromír Glisník chce také zlepšit písemnou komunikaci pro ty zákazníky, kteří např. nemohou využívat internet. Chtěli bychom dopisy posílat minimálně dvakrát ročně podle toho, kolik novinek se objeví, řekl Glisník. A dočkají se ještě letos zákazníci Trade and Technology nějakého HD kanálu? Na to není jednoduché odpovědět. Přál bych si, aby se nám něco v této oblasti podařilo zrealizovat ještě letos. Je to ale velmi drahé a zatím malý zákaznický potenciál, prozradil důvod, proč si budou muset zákazníci na kanál ve vysokém rozlišení ještě nějakou dobu počkat.

Společnost by ráda zařadila na své karty i sportovní kanál slovenské televize STV3, který by měl odstartovat se začátkem letních olympijských her v Pekingu. Nový program STV3 se pokusíme získat i za cenu toho, že některé sportovní přenosy budeme nuceni pro český trh kódovat, jako to děláme u STV2, zněla jedna z odpovědí výkonného ředitele distributora karet.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.