Hlavní navigace

Na satelitu skončilo volné vysílání HD stanice Sundance Channel

11. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

11. 9. 2009

AKTUALIZOVÁNO Satelitní diváci nemohou od dnešního dne sledovat nekódované vysílání kanálu Sundance Channel, které bylo šířeno prostřednictvím družice Eurobird 9 na pozici 9 st. východně. Stanice nečekaně zmizela a na frekvenci, kde byla dříve šířena, už ji majitelé satelitních HD boxů nenajdou. Kanál byl vysílán prostřednictvím Eurobirdu 9 jen několik dní, ale přesto si už našel své fanoušky.

Lupa tip MF temata2

Jak informoval nedávno web satCentrum, Sundance Channel je americká stanice zaměřená na nezávislé diváky. Nabízí filmy, dokumenty a programy vlastní produkce. Stanice Sundance Channel zahájila vysílání v roce 1996 a je součástí společnosti Rainbow Media Holdings LLC. Sundance Channel udržuje kontakty se Sundance Institute a Sundance Film Festival. Také má vazby na nezávislé umělce a jejich díla. Na satelitu mohli sledovat diváci jeho nizozemskou ver­zi.

AKTUALIZACE 19:35 – Program Sundance Channel HD se objevil na nové frekvenci. Nyní je ho možné naladit na těchto parametrech: Eurobird 9 (9 st. východně), 12054/H, SR 27500, FEC 3/4. Informoval o tom web Parabola.cz.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.