Hlavní navigace

Na tuzemské obrazovky míří soutěž Máš minutu od americké NBC. Na Primu

15. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 3. 2011

Americká soutěž kanálu NBC s názvem Minute to Win It míří na tuzemské obrazovky. V České republice ji svým divákům nabídne televize Prima jako Máš minutu, moderovat ji budou Michal Suchánek a Richard Genzer. Přesný termín nasazení však ještě není znám. Stanice už rozjela castingy ve vysílání a také prostřednictvím webových stránek www.iprima.cz. Prima si vyhlédla velmi mladý formát. V USA se vysílá od března loňského roku.

ČTĚTE TAKÉ: Prima přesouvá Šéfku na nedělních 22:15, místo ní dá Bridget Jonesovou

ICTZ23

Nejnižší částkou, kterou může soutěžící vyhrát, je pět tisíc korun (původně 1000 $), nejvyšší pak 1 milion (stejně jako v USA, ale v dolarech). A o co v této soutěži jde? Její účastník musí plnit různé úkoly, na každý z nich má ovšem pouze 60 sekund, tedy přesně minutu. Odtud pochází název Minute to Win It. S možnou výhrou pochopitelně stoupá také obtížnost jednotlivých úkolů. Soutěžící bude mít kdykoliv možnost hru přerušit a odejít domů s doposud vydělanými penězi. Podobně jako například v soutěži Milionář byly tři záchranné body, nyní budou k dispozici tři životy.

V „Minute to Win It“ jsou obyčejní lidé. Stateční, zvědaví – a v očích svých přátel a rodiny ve studiu už jsou skutečnými hrdiny. Není nutné, aby byli atleti, ale musejí být dychtiví vyzkoušet své schopnosti a pochlubit se jimi před přáteli, rodinou a celým národem. A samozřejmě chtějí vyhrát obrovskou výhru, láká Prima na svém webu. Televize už také propaguje soutěž prostřednictvím serveru Stream.cz, kde má svůj videoarchiv. Umístila sem celkem 61 příspěvků, díky kterým se mohou zájemci blíže seznámit s tím, jak jednotlivé úkoly mohou vypadat.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.