Hlavní navigace

Na webu Poslanecké sněmovny nejsou dostupné zvukové záznamy z jednání

Redakce

Internetové stránky poslanecké sněmovny mají po poněkud peprném skandálu, o kterém Vás server lupa.cz informoval v červnu, další problémy s funkčností. Tentokrát jsou nedostupné některé části webu, a to již poměrně delší čas. Poprvé jsem nedostupnost zaznamenala 9. 11. 2012. Ani při opakovaných dalších pokusech a změně prohlížeče jsem nebyla úspěšnějsí. Problém je např. v přístupu ke zvukovým záznamům z jednání poslanecké sněmovny. V sekci Jednání a dokumenty proklik na zvukové záznamy…

Internetové stránky poslanecké sněmovny mají po poněkud peprném skandálu, o kterém Vás server lupa.cz informoval v červnu, další problémy s funkčností. Tentokrát jsou nedostupné některé části webu, a to již poměrně delší čas. Poprvé jsem nedostupnost zaznamenala 9. 11. 2012. Ani při opakovaných dalších pokusech a změně prohlížeče jsem nebyla úspěšnějsí. Problém je např. v přístupu ke zvukovým záznamům z jednání poslanecké sněmovny. V sekci Jednání a dokumenty proklik na zvukové záznamy nefunguje. Pakliže návštěvník klikne na Přenosy jednání PS, z následující stránky opět nefunguje link na zvukové záznamy. Sněmovnu jsem na problém upozornila e-mailem a případné její vyjádření doplním v diskuzi. Viz také pořízený screenshot.

Našli jste v článku chybu?
23. 11. 2012 8:41
lol (neregistrovaný)

ano chlubim, jsem na nej totiz neskutecne pysnej a myslete si o tom co chcete.

napsal jsem to kvuli tomu pausalizovani, 99% lidi nema ani tuseni, ze clovek se 3. stupnem zavislosti muze spolecnosti necim prispivat.

23. 11. 2012 8:21
Flasi (neregistrovaný)

A to se chlubíte, protože to je moc pěkné (bez ironie), nebo opravdu myslíte, že se tohle vlákno a můj příspěvek týká i invalidních důchodců, kteří mají další zdroj příjmů?