Hlavní navigace

Nalaďte si nekódované vysílání Fishing & Hunting na satelitu

31. 7. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
31. 7. 2008

Pokud jste ještě neměli možnost shlédnout vysílání kanálu Fishing & Hunting, který působí na českém trhu zatím krátkou dobu, máte možnost. Program pro milovníky rybolovu a lovu vůbec vysílá v současné době nekódovaně na satelitu Thor 5 (Digi TV), a to hned ve třech jazycích – angličtině, maďarštině a pochopitelně také v češtině. Fishing & Hunting patří stejně jako kanály DoQ a Film+ společnosti IKO Kabel. Parametry příjmu jsou: Thor 5 (0.8 st. vých.), 11785/H, SR 28000, FEC 5/6.

Kanál je zaměřený především na muže ve věku 19 – 59 let. Odhaluje tajemství rybolovu, naučí diváky základní dovednosti a postupně jim umožní stát se profesionály. Nabízí také řadu tipů a technik a seznamuje s celou řadou rybářských lovišť po celé Evropě. Co se týká lovu, tak ten je zastoupen od vysoké zvěře až po šelmy. Diváci se mohou také seznámit s mnoha způsoby lovu, novým vybavením a technikami pro začátečníky i zkušené lovce.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.