Hlavní navigace

Nat Geo HD začal vysílat v češtině. Platí to pro grafiku i upoutávky

1. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
1. 9. 2011

Na zákazníky kabelových a satelitních služeb, kteří mohou sledovat program National Geographic Channel ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV), čeká velice příjemné překvapení. Centrála kanálu v těchto dnech dokončuje přípravy na 100% lokalizaci tohoto kanálu do českého jazyka. Serveru DigiZone.cz to potvrdila Lada Dobrkovská ze společnosti Channels, která stanici na našem a slovenském trhu zastupuje.

MMF24

K TÉMATU: National Geographic HD a Nat Geo Wild HD brzy v češtině

Stoprocentní lokalizace znamená, že kanál bude vysílat nejen všechny dokumenty v češtině, ale takto budou opatřeny také veškeré upoutávky, a to jak v podobě audia, tak i vizuálně. Server DigiZone.cz si ověřil, že Nat Geo HD je v už češtině dostupný například u satelitní služby Skylink. Regionální bude i grafika. Program navíc i nadále zůstane bez reklamních blok. Přesné datum lokalizace zatím není stanoveno, ale je možné, že k ní dojde již v nejbližších dnech, uvedla Dobrkovská. Stejný krok čeká také sesterský program Nat Geo Wild HD.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).