Hlavní navigace

Nat Geo Music skončil definitivně v České republice i dalších zemích

7. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
7. 11. 2011

Společnost FOX International ukončila včera vysílání hudební stanice Nat Geo Music, která patřila do jejího portfolia. Stalo se tak o více než dva měsíce později, než firma upozorňovala. Nat Geo Music zaměřený na světovou populární scénu s důrazem na jednotlivé lokální žánry měl původně skončit distribuci signálu již k 31. srpnu 2011. Tehdy o tom informovala společnost Channels, která stanici v České republice a na Slovensku zastupovala.

ebf - tip do článku - debata

K TÉMATU: Hudební kanál Nat Geo Music končí. Vysílat už nebude ani v Česku

Vždy hledáme co nejatraktivnější obsah pro televizní operátory. V souladu s tímto trendem se snažíme uvádět na náš trh co nejvíce kvalitních TV kanálů, které garantují rozsáhlou distribuci na trhu. Co se týče Nat Geo Music, vysílání tohoto vysoce kvalitního, nicméně velmi úzce zaměřeného TV kanálu bude i na území České republiky a Slovenska ukončeno, uvedla tehdy pro DigiZone.cz za Channels Lada Dobrkovská. Operátoři se vypořádali s vyřazením stanice různě. Například společnost UPC Česká republika ji nedávno nahradila programem Retro Music Television. Poslední platformou, kde byl Nat Geo Music do včerejška dostupný, byl satelit Eutelsat na pozici 16 stupňů východně.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).