Hlavní navigace

Název PinClout se nelíbí Kloutu

4. 3. 2012
Doba čtení: do minuty

Sdílet

 PinClout je zhruba týden stará služba, která se pokouší o změření vlivu uživatelů www.Pinterest.com. Podobnost slov „Clout“ a „Klout“ samozřejmě čistě náhodná, ale Kloutu (www.klout.com) se nelíbí. A jak uvádí TechCrunch.com, PinClout.com už od právníků Klout.com dostal upozornění na nutnost změny názvu. Moc asi nepomohlo ani počáteční používání „Klout for Pinterest“ (což je, mimochodem, hojně používaná fráze pro řadu dalších podobných služeb).

 PinClout je zhruba týden stará služba, která se pokouší o změření vlivu uživatelů www.Pinterest­.com. Podobnost slov „Clout“ a „Klout“ samozřejmě čistě náhodná, ale Kloutu (www.klout.com) se nelíbí. A jak uvádí TechCrunch.com, PinClout.com už od právníků Klout.com dostal upozornění na nutnost změny názvu. Moc asi nepomohlo ani počáteční používání „Klout for Pinterest“ (což je, mimochodem, hojně používaná fráze pro řadu dalších podobných služeb).

PinClout se dopisem od Klout.com cíti­li prý překvapení, ale na doporučení právníků chystají změnu jména.

Zdroj: PinClout Gets A Cease-And-Desist From Klout, Will Change Name

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).