Hlavní navigace

Nejočekávanější květnovou premiérou na HBO bude krimi thriller Tři dny ke svobodě

23. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

DOKUMENT UVVNITŘ Květnovými nedělními filmovými premiérami na kanálu HBO bude snímky Tři dny ke svobodě; Tvůj snoubenec, můj milenec; Cinema verite a Láska a jiné závislosti.

Na jaké tituly bude lákat v květnu HBO? Nečekejte žádný megafilm, ani českou televizní premiéru. Přesto by se i tentokrát měli diváci prémiového filmového kanálu dobře bavit. Hlavním květnovou premiérou bude snímek Tři dny ke svobodě, ve kterém se v hlavní roli objeví charismatický Russel Crowe, a po jeho boku Elisabeth Banks. Romantické duše by měl naopak potěšit snímek Láska a jiné závislosti. Oba filmy si svou kino premiéru odbyly v loňském roce.

Život se zdá být pro Johna Brennana (Russell Crowe) perfektní až do chvíle, kdy je jeho žena Lara (Elizabeth Banks) zatčena kvůli vraždě, kterou údajně nespáchala. Tři roky, než padne rozsudek, se John snaží udržet rodinu pohromadě, vychovává jejich syna Luka (Ty Simpkins) a učí na univerzitě. Mezitím usilovně pátrá po každém dostupném důkazu, aby dokázal, že je jeho žena nevinná. Po zamítnutí posledního odvolání začne mít Lara sebevražedné sklony a John se rozhodne pro jediné možné řešení: pomoci své ženě uprchnout z vězení. Nechce se nechat odradit tím, že je bez šance, ani tím, že s tím nemá žádné zkušenosti a snaží se vymyslet a propracovat plán útěku.

Filmová upoutávka na snímek Tři dny ke svobodě.

Nedělní premiéry HBO a HBO HD:

ICTZ23

6. května – Tři dny ke svobodě
13. května – Tvůj snoubenec, můj milenec
20. května – Cinema verite
27. května  - Láska a jiné závislosti

Přehled všech premiér filmového kanálu HBO na měsíc květen naleznete v tomto dokumentu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.