Hlavní navigace

Někdejší šéf kreativy na Nově Michal Pacina nastoupil do Primy. Chystá redesign

26. 6. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Změna by se měla dotknout zejména hlavního kanálu Primy, prozradil v rozhovoru pro server MediaGuru.cz generální ředitel FTV Primy Marek Singer

Další bývalý manažer skupiny Nova nastoupil k přímé konkurenci. Někdejší šéf kreativního oddělení Novy Michal Pacina nově pracuje pro FTV Primu a připravuje pro ni se svým novým týmem redesign hlavního kanálu. V rozhovoru pro server MediaGuru.cz to řekl generální ředitel FTV Primy Marek Singer. První změny by podle šéfa skupiny Prima měly být vidět už v průběhu léta. „Podle našeho názoru máme teď na televizní kreativu nejlepší tým v republice,“ nechal se slyšet Singer.

MMF23 tip3

K TÉMATU: Televizi Nova opouští po osmi letech její kreativní ředitel Michal Pacina

Pacina opustil Novu letos v květnu na vlastní žádost, působil v ní od roku 2006. Pod jeho vedením vznikly nové vizuály jak hlavníh kanálu, tak tematických stanic. Oceňované jsou zejména staniční grafiky Fandy či dnes již neexistující česko-slovenské verze hudebního kanálu MTV. Na Primě má zapracovat na zmodernizování a zdynamizování vzhledu televize. Hlavní kanál Primy se v letošním roce potýká s poklesem sledovanosti, nedaří se mu zejména v hlavním vysílacím čase, který je z hlediska boje o reklamní klienty klíčový.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).