Hlavní navigace

Někdejší tvář pořadu Hvězdný reportér, Tomáš Kraus, odchází ze zpravodajství Novy

22. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Z televize prý Kraus odchází proto, že se chce profesně posunout dál. Před kameru jako moderátor by se ale vrátil rád. Nevyloučil spolupráci s jakoukoliv stávající televizí.

Reportér Tomáš Kraus, který pro televizi Novy připravoval do Nočních Televizních novin exkluzivní reportáže ze zákulisí večírků a různých společenských akcí, po šesti letech na této stanici končí. Serveru DigiZone.cz to potvrdil sám Kraus. Potvrzuji, že odcházím. S panem Andruškem (generálním ředitelem TV Nova, pozn. red.) bychom měli mít ještě příští týden schůzku, ale jsem v podstatě volný pro všechny televize, uvedl Kraus.

KL22 hlasovani

Z ARCHIVU: Nova Cinema ruší svůj jediný původní pořad: Hvězdného reportéra

Důvodem, proč někdejší „hvězdný reportér“ odchází z TV Nova, je fakt, že se chce posunout dál. Rád bych se ale vrátil před kameru jako moderátor. Pokud přijde zajímavý projekt, určitě se mu vyhýbat nebudu, dodal Tomáš Kraus, který v nejsledovanější české televizi působil šest let. Diváci ho znají především z obrazovky Novy Cinema, kde uváděl od července 2008 do konce roku 2010 pořad Hvězdný reportér. K 1. lednu 2011 ho však vedení stanice zrušilo.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.