Hlavní navigace

Petr Ticháček, někdejší tvář televizí Metropol a Óčko, nastupuje do Snídaně s Novou

Lukáš Polák

UVNITŘ FOTOGALERIE – Zorka Kepková, která je novou moderátorskou kolegyní Petra Ticháčka, doufá, že se bude nová sestava divákům líbit a těší se s ním na spolupráci.

Doba čtení: 1 minuta

Novým moderátorem Snídaně s Novou bude od zítřka Petr Ticháček. Toho si mohou pamatovat z minulosti diváci spolu s Petrou Slancovou coby tvář Ranního ladění televize Metropol, a to ještě v době, kdy tuto stanici provozovala stejnojmenná společnost, která později skončila díky dluhům v úpadku. Ještě dříve působil Ticháček také jako moderátor na hudební televizi Óčko. Ani o jednom z těchto působišť se však televize Nova v tiskové zprávě konkrétně nezmínila. Opomenout naopak nezapomněla jeho dřívější angažmá v Evropě 2 nebo východočeském Rádiu Černá hora.

K TÉMATU: Tým moderátorů Snídaně s Novou posílí od ledna Kristýna Kloubková

Petr Ticháček bude tvořit novou dvojici se Zorkou Hejdovou (dříve Kepkovou). Divákům se tak poprvé představí moderátorské páry v obměněné sestavě. Někteří z nich odešli, jiní pro změnu přišli. Ticháček s Hejdovou doplní Ivetu Kořínkovou s Alešem Lehkým, Kristinu Kloubkovou s Pavlem Svobodou a Tomáše Novotného s Tomášem Zástěrou. Petr je profesionál, který má letité zkušenosti, takže je před kamerou jako ryba ve vodě. Těším se na spolupráci s ním a doufám, že bude naše dvojice diváky bavit, komentovala nástup Ticháčka do týmu jeho nová kolegyně Zorka Hejdová.

Našli jste v článku chybu?