Hlavní navigace

Petr Ticháček, někdejší tvář televizí Metropol a Óčko, nastupuje do Snídaně s Novou

13. 1. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTOGALERIE – Zorka Kepková, která je novou moderátorskou kolegyní Petra Ticháčka, doufá, že se bude nová sestava divákům líbit a těší se s ním na spolupráci.

Novým moderátorem Snídaně s Novou bude od zítřka Petr Ticháček. Toho si mohou pamatovat z minulosti diváci spolu s Petrou Slancovou coby tvář Ranního ladění televize Metropol, a to ještě v době, kdy tuto stanici provozovala stejnojmenná společnost, která později skončila díky dluhům v úpadku. Ještě dříve působil Ticháček také jako moderátor na hudební televizi Óčko. Ani o jednom z těchto působišť se však televize Nova v tiskové zprávě konkrétně nezmínila. Opomenout naopak nezapomněla jeho dřívější angažmá v Evropě 2 nebo východočeském Rádiu Černá hora.

UXD

K TÉMATU: Tým moderátorů Snídaně s Novou posílí od ledna Kristýna Kloubková

Petr Ticháček bude tvořit novou dvojici se Zorkou Hejdovou (dříve Kepkovou). Divákům se tak poprvé představí moderátorské páry v obměněné sestavě. Někteří z nich odešli, jiní pro změnu přišli. Ticháček s Hejdovou doplní Ivetu Kořínkovou s Alešem Lehkým, Kristinu Kloubkovou s Pavlem Svobodou a Tomáše Novotného s Tomášem Zástěrou. Petr je profesionál, který má letité zkušenosti, takže je před kamerou jako ryba ve vodě. Těším se na spolupráci s ním a doufám, že bude naše dvojice diváky bavit, komentovala nástup Ticháčka do týmu jeho nová kolegyně Zorka Hejdová.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.