Hlavní navigace

Nekódovaná Servus TV nabídne atraktivní koncerty v HD

31. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
31. 12. 2009

Několik atraktivních koncertů ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV) nabídne v těchto dnech na satelitu Astra nekódovaný rakouský kanál Servus TV, který patří koncernu Red Bull. Již dnes ve 20.15 bude odvysílán záznam vystoupení britské formace Take That po jejich comebacku, tedy bez Robbieho Williamse. Koncert potrvá hodinu a čtvrt a zazní na něm jak starší hity tak i novější skladby.

Ve 21.35 je přichystáno další vystoupení, tentokrát opět divy z Ostrovů, resp. kontroverzní soulové a popové zpěvačky Amy Winehouse. Záznam koncertu je starý dva roky a obsahuje hity ze zatím stále aktuálního alba Back To Black. Hned následující den, tedy na Nový rok, ve 21.50 nabídne Servus TV v HD koncert britského tria Sugababes v dnes již bývalé sestavě – Heidi Range, Amelle Berrabah a Keisha Buchanan. Nespavci si mohou počkat až do 2. ledna, kdy bude v 1.30 odvysíláno vystoupení skupiny R.E.M. a od 2.30 pak Red Hot Chili Peppers.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).