Hlavní navigace

Některé filmy nabídneme na Voyu dříve než na DVD, slibuje Nova

30. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 1. 2012

Vybrané domácí i zahraniční snímky by se na serveru Voyo.cz, který provozuje držitel licence televize Nova, společnost CET 21, měly objevit dříve, než tomu bude u jejich DVD premiér. Ve své aktuální zprávě to slíbilo tiskové oddělení Novy ústý Marie Fianové. Prvním filmem, kterého se takto diváci dočkají, bude loňská česká komedie Nic proti ničemu, kterou režíroval Petr Marek.

BRAND

ROZHOVOR: Letos chceme mít 100 tisíc předplatitelů Voyo.cz, říká šéf internetu televize Nova

Snímek Nic proti ničemu vypráví příběh manželů Radka a Johany, kteří přijíždějí inkognito na sraz adoptovaných snažících se založit občanské sdružení. Rozhodují se totiž, jestli budou adoptovat dítě a chtějí poznat „co z těch lidí vyroste“, popsala Fianová s tím, že premiéru v kino distribuci si film odbyl 13. října 2011. Slovenská kina ho uvedou až letos 23. února. Pokud se navíc uživatel rozhodne pro měsíční předplatné za 189 korun, získá neomezený přístup do databáze českých i zahraničních filmů, seriálů, pořadů TV Nova a sportovních přenosů. Nejbližší novinkou, která se aktuálně chystá, je platba kreditní kartou.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).