Hlavní navigace

Někteří majitelé karet satelitní služby CS Link nemají přístup k programu ČT 4

10. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 2. 2010

Jak je již známo z předešlého dne, majitelům přístupových karet k satelitní službě CS Link (dříve Gital), kteří si nedávno změnili region z České republiky na Slovensko, přišli o možnost příjmu sportovního programu ČT 4. Čili pokud tito diváci chtějí sledovat sportovní program ČT 4, musí opět telefonicky s operátorkou CS Linku (Media Vision, tel. 848 200 200) přehodit region zpět na ČR.

K TÉMATU: Satelitní CS Link začal dodržovat regionální omezení u ČT 4 a TV JOJ

ICTZ23

Otázkou však zůstává, zda operátor, kvůli zvýšenému zájmu v těchto dnech, stihne přenastavit regiony u všech zákazníků do počátku zimních olympijských her. Naopak těm, kteří měli region své karty nastaven pro ČR, přestal hrát program JOJ-test, a místo něho se zobrazil jen text upozorňující na ukončení tohoto programu z důvodu geografické změny regionu.

Jen za dnešní den jsem měl jako prodejce televizní techniky na Domažlicku desítky telefonátů svých zákazníků, kteří nevěděli, co se stalo. Části z nich přestal hrát program ČT 4 a části slovenská Jojka. Po nedávném šoku tisíců diváků satelitní televize, kteří museli přelaďovat na nový transpondér kvůli přechodu Novy a Novy Cinemy na nové vysílací parametry, je to další nepříjemný zážitek pro příznivce satelitu.