Hlavní navigace

Neoficiálně: Firefox 2.0 je venku (aktualizováno)

Jiří Macich ml.

Firefox 2.0 by měl oficiálně vyjít až zítra, ovšem server FileHippo jej přináší ke stažení již dnes. Na FTP serveru Mozilly se zatím finální verze neobjevila. O oficiálním vydání vás budeme včas informovat. Aktualizace 14:31: Firefox 2.0 se objevil už i na FTP serveru Mozilly. K dispozici je i česká verze.

Firefox 2.0 by měl oficiálně vyjít až zítra, ovšem server FileHippo jej přináší ke stažení již dnes. Na FTP serveru Mozilly se zatím finální verze neobjevila. O oficiálním vydání vás budeme včas informovat.

Aktualizace 14:31: Firefox 2.0 se objevil už i na FTP serveru Mozilly. K dispozici je i česká verze.

Našli jste v článku chybu?
24. 10. 2006 12:44
Radek Hulán (neregistrovaný)
A ony se na FTP nedají nastavit práva tak, aby se mirror provedl a public to vidět nebylo? Pokud toto Mozilla neumí, pracují pro ně "chytří" lidé.. ;)
24. 10. 2006 11:43
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Spíše to dokazuje vaši neinformovanost, protože k takovému postupu jsou důvody: "first we put the files out there on the mirrors, then we update the website, and finally we announce the release. This isn’t news. It’s the way we do things. We rely on generous mirror networks to donate their bandwidth, and it takes time to get those systems primed. There’s a lot that goes into co-ordinating a release, and it’s not plausible to flip some magic switch and have it all happen a…