Hlavní navigace

Netbox obohatil programovou nabídku o několik HDTV kanálů

1. 10. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
1. 10. 2008

Společnost Smart Comp., provozovatel IPTV televize Netbox, obohacuje nabídku HDTV kanálů. K Eurosportu HD se nově přidává History Channel HD a Voom HD. Do konce roku se pak mohou zákazníci ještě těšit na program společnosti Metro-Goldwyn-Mayer – MGM HD, příští rok bude nabídka obohacena o Rush HD. 1. říjen je ale pro zákazníky pozitivní take v tom, že prémiový kanál HBO HD je ode dneška zdarma zařazen do stávajícího balíčku s ostatními kanály HBO a je dostupný v rámci testovacího provozu.

ebf - partner 1

Diváci Netboxu, kteří nemají možnost využít kvalitního HDTV obrazu, se mohou těšit v nabídce základ alespoň z SD verze History Channelu. Novinkové kanály Voom HD a Rush HD jsou z dílny společnosti Voom HD Networks. První z nich nabízí širokou škálu snímků z oblasti filmu, sportu, hudby, cestování, módy a umění, druhý je věnovaný extrémním sportům a adrenalinovému cestování. Vysílání ve vysokém rozlišení již provozuje například TV Nova, stejně jako někteří z dalších poskytovatelů programů. Programeři, a tím i poskytovatelé TV služeb musí již nyní na příchod HD reagovat, konstatoval Marek Bukal ze společnosti SMART Comp. a. s.

ČTĚTE TAKÉ:
IPTV služba Netbox rozšíří svojí programovou nabídku
Společnost Smart Comp., provozovatel IPTV, chystá v Brně optickou síť FFTH

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).