Hlavní navigace

Netbox rozšiřuje videotéku o tituly Warner Bros. a Universalu

23. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
23. 12. 2010

Brněnská společnost Smart Comp., která je provozovatelem IPTV služby Netbox, významně rozšiřuje nabídku své Netbox Videopůjčovny, a to o tituly filmových distributorů Warner Bros. a Universal Studios. Filmy jsou zákazníkům k dispozici ve chvíli, kdy zamíří z kin na DVD. Videopůjčovna je tak neustále rozšiřována o nejnovější hity z filmové branže, uvedla marketingová manažerka Michaela Smrčková.

ČTĚTE TAKÉ: IPTV služba Netbox zavádí novinku, poslech internetových rá­dií

V Netbox Videopůjčovně je v tuto chvíli asi sto šedesát titulů. Konkrétně jde o sto filmů klasických a šedesát snímků s tematikou pro dospělé diváky. Ve videotéce už je také několik titulů ve třetím rozměru (3D) a žhavou novinkou jsou 3D erotické filmy. Po objednání je film k dispozici následujících 24 hodin a po tuto dobu si ho zákazník může pustit, kolikrát chce. Cena půjčovného je již od 39 Kč. Co se týká novinkových titulů v tomto měsíci, jde například o Zelenou zónu, Robina Hooda nebo Dostaň ho tam.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.