Hlavní navigace

NetCentrum chystá video projekt, povede ho David Hác

Jiří Macich ml.

Společnost NetCentrum, pod kterou nyní spadají portály Centrum.cz i Atlas.cz, potvrdila, že do jejích řad přichází David Hác, o čemž jsme vás již s předstihem informovali. Bývalý ředitel společnosti FunPower, která provozuje server pro sdílení videa N-Joy.cz, v novém působišti povede od 1. května tým, který se bude starat o přípravy nového projektu společnosti NetCentrum souvisejícím s online videem. Video produkt připravovaný v NetCentru mě velice láká a věřím, že mé zkušenosti přispějí k jeho…

Společnost NetCentrum, pod kterou nyní spadají portály Centrum.cz i Atlas.cz, potvrdila, že do jejích řad přichází David Hác, o čemž jsme vás již s předstihem informovali. Bývalý ředitel společnosti FunPower, která provozuje server pro sdílení videa N-Joy.cz, v novém působišti povede od 1. května tým, který se bude starat o přípravy nového projektu společnosti NetCentrum souvisejícím s online videem. Video produkt připravovaný v NetCentru mě velice láká a věřím, že mé zkušenosti přispějí k jeho úspěšné realizaci, říká David Hác. Video na Internetu je zcela něco jiného, než obsah pro tradiční televizi. Vyžaduje jiné odborné znalosti nejen v oblasti tvorby, ale i technologií a distribuce. A David je jedním z mála odborníků na českém trhu, který má bohaté zkušenosti s online videem, uvedl Jakub Unger, ředitel NetCentra pro obsah. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
2. 5. 2008 19:30
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Aha, odchází tedy z neúspěšného nenavštěvovaného projektu n-joy.cz a věří, že na Centru se mu povede lépe? Nebude někde chybička? Spoléhá na to, že za sebou bude mít giganta a ten dá projektu dostatečně masivní propagaci. Z mého pohledu je do od Netcentra krok zpět.