Hlavní navigace

Nickelodeon nasadí na Vánoce maraton Tučňáků z Madagaskaru

24. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
24. 11. 2011

Především dětští diváci, kteří si oblíbili populární seriál o tučňácích, který je volně inspirován dvěma animovanými filmy Madagaskar, mohou zajásat. Tematický kanál Nickelodeon ve verzi pro Českou a Slovenskou republiku pro ně na 25. prosince, jako dárek k Vánocům, připravil maraton, ve kterém se oblíbené postavičky objeví. Vyplývá to z programových plánů stanice.

MM_SS3

ČTĚTE TAKÉ: Nickelodeon chystá dva nové dětské seriály

Jak již pravidelní diváci Tučňáků z Madagaskaru vědí, postavy ze seriálu plánují ze ZOO v newyorském Central Parku výjezdní akce, které lze označit jako úderné síly. Čas od času se proto vydají i do rušných ulic. Zájemci se mohou těšit na zcela nová dobrodružství se Skipperem, Kowalskim, Ricem a Privatem. V seriálu se objeví také populární lemur král Jelimán, kterého taktéž znají diváci obou filmů Madagaskaru, kde ovšem tučňáci hráli vedlejší roli. Maraton začne 25. prosince deset minut po deváté hodině ráno. Den předtím bude stejným způsobem připraven pro zájemce Winx Club. Speciálního vydání se dočká i seriál True Jackson.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.