Hlavní navigace

Nickelodeon začne vysílat animovaný seriál Kung Fu Panda

10. 2. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 2. 2012

Česká verze dětského kanálu Nickelodeon zařadí do svého vysílání od 20. února animovaný seriál inspirovaný celovečerním filmem Kung Fu Panda. Diváci se mohou těšit na všechny oblíbené postavy, které znají z celovečerní verze. Děj stejnojmenného seriálu je situován mezi první a druhý film. Ti, kteří například viděli pouze jeho první část, pak mohou po skončení televizní Kung Fu Pandy bez problému zhlédnout druhý film a být tak v podstatě ve výhodě.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Nickelodeon zlepšil komunikaci následujících po­řadů

Děj seriálu se bude odehrávat v Údolí míru. Hlavní hrdina Po nyní žije se svými přáteli v Jade Palace se zbytkem Zběsilé pětky. Po se ale setkání kromě starých známých postav také s úplně novými hrdiny, kteří se neobjevili ani v jednom z filmů. Seriál s podtitulem Legends of Awesomeness byl natočen loni, ve stejném roce jako druhý celovečerní film, který u diváků taktéž sklidil kladnou odezvu. Kromě něho vznikly také speciály Kung Fu Panda: Secrets of the Furious Five, Kung Fu Panda: Secrets of the Masters a Kung Fu Panda slaví svátky.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.