Hlavní navigace

Nikdo není dokonalý se vrátí i na slovenské obrazovky, show bude vysílat STV 1

14. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pořad budou připravovat původní autoři relace Aj múdry schybí, kterou léta vysílala televize Markíza. Právě od něj se inspirovala Prima se svým Nikdo není dokonalý.

Televizní comeback zažije na Slovensku pořad Nikdo není dokonalý, který pod názvem Aj múdry schybí vysílala v letech 1997 až 2010 komerční televize Markíza. Stejní tvůrci nyní připravují tento formát pro veřejnoprávní Rozhlas a televizi Slovenska (RTVS), kde by se měl objevil na prvním programu STV. Informoval o tom slovenský deník Plus jeden deň. Úvodní díl STV 1 zařadí již letos na Silvestra, hostem pořadu by měl mít kromě jiných zpěvák Karel Gott.

FOTOARCHIV: Nikdo není dokonalý se vrací na televizi Prima (srpen 2010)

BRAND

Pořad připravují producenti Oliver Andrásy a Elena Vacvalová, kteří před lety stejný formát úspěšně nabídli tehdejší české televizi Prima. Na obrazovce se objevil v roce 1997 jako týdeník pod původním názvem slovenské relace, po půl roce ale Prima spolupráci ukončila a začala si stejný pořad s mírnými úpravami vysílat sama pod názvem Nikdo není dokonalý a s moderátorem Jiřím Krampolem. Pod tímto názvem relaci, která byla kdysi vůbec nejsledovanějším pořadem na Primě, televize znovu obnovila přede dvěma lety a vysílá ji dodnes.

Andrásy si po špatné zkušenosti s Primou, kterou obvinil z krádeže, na Slovensku registroval ochrannou známku Nikdo není dokonalý, pod kterou nyní vzniká pořad pro RTVS.Markíza pořad předloni zrušila, protože oslovoval především starší publikum, zatímco televize cílila především na mladší diváky ve věku od 12 do 54 let. Rovněž na Primě family tento pořad sledují spíše starší diváci. Pro STV 1 jde ale o ideální formát, protože RTVS oslovuje právě především starší populaci.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).