Hlavní navigace

NIX.CZ přečísluje v březnu IPv4 adresy

Martin Vyleťal

Sdružení NIX.CZ 16. března mezi 2:00 a 4:00 přečísluje IPv4 adresy. Důvodem přečíslování IPv4 adres je trvale rostoucí zájem tuzemských i zahraničních společností o připojení do největšího českého peeringového uzlu. Přečíslování se týká pouze páteřní technologie připojených subjektů do NIX.CZ. O realizaci se postarají příslušní síťoví inženýři připojených členů a zákazníků dle vypracovaného klíče NIX.CZ. V nastavení připojení k internetu u koncových uživatelů nebude zapotřebí žádných změn.

Sdružení NIX.CZ 16. března mezi 2:00 a 4:00 přečísluje IPv4 adresy. Důvodem přečíslování IPv4 adres je trvale rostoucí zájem tuzemských i zahraničních společností o připojení do největšího českého peeringového uzlu.

Přečíslování se týká pouze páteřní technologie připojených subjektů do NIX.CZ. O realizaci se postarají příslušní síťoví inženýři připojených členů a zákazníků dle vypracovaného klíče NIX.CZ. V nastavení připojení k internetu u koncových uživatelů nebude zapotřebí žádných změn.

Zdroj: NIX.CZ

Našli jste v článku chybu?
14. 2. 2011 19:45

tak minimalne verim, ze kdyz tam nekdo nekoho ocitoval, tak to tak bylo, rytmus hnoje se zcela vymyslenymi clanky to nebude ... jinak o kvalite toho clanku bych radsi pomlcel :D

14. 2. 2011 19:36

Nojo kdyz Vy verite clanum, ktere vydava IINFO :-) To je pak tezke.

Musite posuzovat podle autora.