Hlavní navigace

NKS přešla pod Ministerstvo vnitra a má dva nové místopředsedy

11. 6. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
11. 6. 2007

Dnešním rozhodnutím vlády přešla Národní koordinační skupina (NKS) z kompetence zrušeného Ministerstva informatiky pod Ministerstva vnitra. Zároveň se proměnilo složení NKS. Hlavní autor digitální novely Zdeněk Zajíček se stal 1. místopředsedou NKS, nově jmenovaný šéf sekce poštovních služeb a elektronických komunikací na Ministerstvu průmyslu a obchodu Jan Duben je nyní i místopředsedou NKS. Serveru DigiZone.cz to sdělil národní koordinátor digitalizace Zdeněk Duspiva, který také uvedl že na dalším místech ve vedení orgánu se obsazení nezměnilo.

Předsedou NKS je tedy nadále právě Duspiva a náměstkyně ministra kultury Petra Smolíková je její místopředsedky­ní.Přenesením agendy NKS na Ministerstvo vnitra se nic zásadního nemění. Bez něj byla skupina zůstala viset ve vzduchoprázdnu, řekl DigiZone.cz národní koordinátor digitalizaze.

Seznam členů NKS k dnešnímu dni [PDF, 24,6 kB]

Autor článku

Autor pracoval do ledna 2011 ve zpravodajství TV Z1. V redakci DigiZone.cz působil od startu v říjnu 2005 do dubna 2008 jako redaktor, pak i zástupce šéfredaktora.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).