Hlavní navigace

Nostalgia bude v červnu testovat, naostro vyjede v červenci

27. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
27. 5. 2008

Nový filmový kanál společnosti SPI International, Nostalgia, který odstartuje své vysílání tuto neděli, tedy 1. června, bude první měsíc pouze testovat a v promo smyčce zde poběží několik filmů. Serveru DigiZone.cz to řekla marketingová manažerka společnosti SPI Silvie Gogorová. Mezi snímky, které se zde objeví, budou např. Ostře sledované vlaky, Pane, vy jste vdova!, Panna a netvor nebo Babičky dobíjejte přesně.

Distributor zatím nerozhodl o tom, zda od 1. do 30. června bude kanál dostupný volně, nebo bude kódován. Pokud však společnost SPI International signál zakryptuje, bude již od počátku dostupný na TT Kartách firmy Trade&Technology v balíčku MULTI a ve stejném produktu u SkyLinku. Nostalgia bude vysílat denně od 6 do 22 hodin.

MMF tip early

Od dnešního dne už fungují také webové stránky na adrese www.nostalgiat­v.eu. Postupně by se zde měly objevit informace o tomto programu, zatím je zde pouze logo, adresa společnosti SPI International a několik odkazů. Stránky už překvapivě obsahují také link na kanál Erox, další aktivitu tohoto distributora, který však zatím nevysílá a podrobnosti o jeho programu nejsou známy. Filmový distributor SPI International je také provozovatelem kanálů Filmbox, Filmbox Extra a Filmbox HD.

Parametry příjmu (od 1. června): Astra 1E (23.5 st. vých.), 11992/H, FEC 3/4, SR 27500.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).