Hlavní navigace

Nova a Markíza si registrovaly Česko Slovenskou Talentmánii

14. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
14. 5. 2010

Hlavní podzimní tahák televizí Nova a Markíza se bude jmenovat dle informací serveru Mediálne.sk Česko Slovenská Talentmánie. Vyplývá to z indicií, které má web k dispozici. Tou nejzásadnější je registrace ochranných známek Česko Slovenská Talentmánia a Talentmánia u tamního úřadu průmyslového vlastnictví a také jeho českých variant.

U tuzemské pobočky si známky registrovala společnost Media Pro Pictures, v níž provozní ředitel skupiny CME Adrian Sarbu vlastnil ještě donedávna devadesátiprocentní podíl a následně ho od svého šéfa odkoupila a značku se rozhodla využít na všech trzích, kde působí. V současné době podporuje Nova s Markízou Česko Slovenskou Talentmánii ve vysílání jako anonymní projekt. Pouze apelují na ty, kteří mají talent, aby se připravili.

MM socky3

Tajnosti kolem svého společného projektu nedělají již několik dní Prima s TV JOJ. Ty nabídnou na podzim svým divákům Česko Slovenský Talent, který má podobný název jako show Novy a Markízy. Právě těmto dvěma televizím se podařilo původně zamýšlený projekt české a slovenské komerční televizní jedničky získat. Server DigiZone.cz vám včera také přinesl informaci, že své síly by měly také spojit Česká a Slovenská televize. ČT však přípravu projektu popírá. Ptal jsem se po celé budově a nikdo o ničem neví, uvedl pro server Týden.cz mluvčí veřejnoprávního média Ladislav Šticha.

První varianta loga, kterou si Media Pro registrovala u Úřadu průmyslového vlastnictví. (Zdroj: ÚPV)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.