Hlavní navigace

Nová adresa webu České televize

Petr Weida

Česká televize se rozhodla na základě přání diváků a návštěvníků webu ČT pro změnu adresy své webové stránky. Místo dosavadní www.czech-tv.cz bude od 15. ledna používat www.ceskatelevize.cz. Web ČT se těší velké oblibě, v prosinci 2005 jej použilo více než 540 000 návštěvníků, kteří si zobrazili přes 11 milionů stránek. (Parabola)

Česká televize se rozhodla na základě přání diváků a návštěvníků webu ČT pro změnu adresy své webové stránky. Místo dosavadní www.czech-tv.cz bude od 15. ledna používat www.ceskatele­vize.cz. Web ČT se těší velké oblibě, v prosinci 2005 jej použilo více než 540 000 návštěvníků, kteří si zobrazili přes 11 milionů stránek. (Parabola)

Našli jste v článku chybu?
12. 1. 2006 13:48
Kdyby několik týdnů, zkoušel jsem to asi před dvěma lety a fungovala. Ještě malé upozornění: ten znak, který máte na české klávesnici pravo dole, na anglické vpravo nahoře, není pomlčka, ale spojovník, protože se skutečně používá ke spojování slov. Pomlčku napíšete například pomocí Alt+0150 (HTML entita –) a má jiný význam. ;-)
12. 1. 2006 9:32
Dokud nebude možné používat v doménových jménech národní znaky, lze o "českosti" hovořit jen s jistou licencí, že. Osobně bych navíc uvítal pomlčku za pátým znakem, slovo "českátelevize" v našem jazyce IMHO neexistuje. A vůbec, co je to za rozruch? Tato doména funguje už několik týdnů...