Hlavní navigace

Nova bude mít taky letní pořad o grilování. S Ivanem Vodochodským proti Ridimu

29. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nejen Zdeněk Pohlreich na Primě family, ale i Ivan Vodochodský na Nově bude mít vlastní letní pořad o grilování. Nova ho nasadí proti primáckému Létu s Italem.

Do souboje s kuchařskými magazíny Primy family se v létě pustí televize Nova. Od poloviny července začne vysílat vlastní pořad o grilování s Ivanem Vodochodským, k němuž si její servisní společnost Media Pro Pictures registrovala název Grilování s Vodouchem. Na obrazovce se pořad poprvé objeví v úterý 17. července od 21:25 hod. Ve stejný den i čas vysílá konkurenční Prima family svůj kulinářský pořad Léto s Italem, v němž se po roční pauze do této televize vrací italský šéfkuchař Emanuele Ridi.

KL22 hlasovani

K TÉMATU: Nova si registrovala Red News Night Show, K.O. Night Show a Grilování s Vodouchem

„Grilování s Vodouchem je nový letní speciál, který vám přinese spoustu skvělých tipů na váš gril, ale také zábavu i zajímavá setkání. Těšit se můžete i na zajímavé hosty. Naše pozvání přijali Rudolf Hrušínský, Petr Rychlý, Richard Tesařík, Pavla Tomicová, Kristýna Leichtová, Matouš Ruml a další osobnosti,“ napsala Nova na svém webu. Novému pořadu budou muset v úterý večer ustoupit reprízy původního nováckého sitcomu Comeback, které televize nasadila do vysílání teprve tento týden. Čtvrteční reprízy Comebacku na Nově ale zůstanou.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.