Hlavní navigace

Nová česká internetová úschovna pro sdílení a zálohování dat

9. 5. 2006
Doba čtení: do minuty

Sdílet

eDisk.cz je název nové české internetové úschovny dat, kam můžete nahrávat soubory za účelem sdílení nebo zálohování. Zdarma můžete skladovat až 250 MB. Nejdražší placený cenový program vyjde na 699 Kč měsíčně a pro svá data získáte 10 GB. V ceně je neomezený limit pro přenos dat, neomezená doba skladování souborů a možnost odeslat odkaz ke stažení souboru neomezenému počtu adresátů najednou. Připojení k serveru je šifrováno pomocí SSL. Data jsou zálohována jednou denně.

eDisk.cz je název nové české internetové úschovny dat, kam můžete nahrávat soubory za účelem sdílení nebo zálohování. Zdarma můžete skladovat až 250 MB. Nejdražší placený cenový program vyjde na 699 Kč měsíčně a pro svá data získáte 10 GB. V ceně je neomezený limit pro
přenos dat, neomezená doba skladování souborů a možnost odeslat odkaz ke
stažení souboru neomezenému počtu adresátů najednou. Připojení k serveru je šifrováno pomocí SSL. Data jsou zálohována jednou denně.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.