Hlavní navigace

Nova dočasně upozadila Nova News, připravuje novou podobu webu tn.cz

24. 4. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televize Nova nyní prezentuje zpravodajský kanál jako kompilaci reportáží bez loga umístěné v pravé horní části portálu tn.cz, který má projít v květnu proměnou.

Mediální skupina Nova dočasně ořezala podobu, v jaké se prezentuje internetový zpravodajský kanál Nova News dostupný na webu tn.cz. Nova News od 21. dubna změnila své programové schéma. Nově přinášíme výhradně videa zaměřená na aktuální zpravodajství. Obrazovka Nova News je k dispozici na stránce TN.cz v pravém horním rohu, uvedla pro DigiZone.cz tisková mluvčí Novy Anna Suchá. Změn na webu tn.cz si všimli naši čtenáři v diskusním fóru, kteří se domnívali, že Nova News úplně skončily. Není to ale pravda. Stávající stav je podle informací naší redakce pouze dočasný.

KL24

K TÉMATU: Novu opouští šéf zpravodajského webu tn.cz Lubor Černohlávek

Nova se nedávno rozloučila v rámci reorganizace s šéfem webu tn.cz Luborem Černohlávkem. Odešla však i řada dalších manažerů. Informaci přinesl server DigiZone.cz minulý týden. Jeho pozici už Nova obsadit nemůže, protože byla zrušena. Černohlávkova agenda se proto rozpustila mezi další manažery. Zpravodajský server tn.cz by se měl v průběhu května představit v nové podobě, do níž bude zanesena i inovovaná podoba Nova News. Tyto změny však nechtěla Suchá komentovat a ani nepotvrdila, zdali se skutečně chystají. Podle informací naší redakce už jde ale o hotovou věc. 

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).