Hlavní navigace

Nova má na Facebooku falešný profil Fandy. Jeho start slibuje na zítřek

Lukáš Polák

Chystaný kanál Fanda ještě neodstartoval, ale už má svůj falešný profil na Facebooku. Kdo stránku vytvořil, se pochopitelně neví. Nova se od ní distancovala.

Doba čtení: 1 minuta

Na komunitním portálu Facebook se objevila stránka tvářící se jako oficiální profil chystaného kanálu Fanda, který na zítřejší tiskové konferenci představí zástupci televize Nova. Redakci našeho serveru na něho upozornili jeho čtenáři. Podle DigiZone.cz však společnost CET 21, tedy provozovatel televize Nova, za stránkou nestojí. Profil na adrese: http://www.facebook.com/TvFanda je pojmenován jako „TV Fanda (oficiální)“, má však pouze 20 fanoušků.

BRANDstorming tip Zbiejczuk

Facebooková stránka Fandy prý Nově nepatří. Stanici představí Nova Group oficiálně na zítřejší tiskové konferenci.
Autor: repro foto Facebook

Facebooková stránka Fandy prý Nově nepatří. Stanici představí Nova Group oficiálně na zítřejší tiskové konferenci.

K TÉMATU: Televize Nova 10. července představí svůj nový kanál Fanda. Podívejte se na promo

Na stránce je podezřelé to, že není prolinkována na žádné další profily pořadů televize Nova, stejně jako ty neodkazují na ni. Stránka obsahuje prozatím jediný příspěvek, ve kterém je uvedeno, že Fanda bude spuštěn už zítra 10. července. Uživatel, který tento profil vytvořil, pravděpodobně vycházel právě z informace, že Nova zítra oficiálně představí svůj nový kanál na tiskové konferenci, jež se koná až od 20 hodin. Televize prý pracuje na tom, aby byl tento profil z Facebooku odstraněn.

Našli jste v článku chybu?