Hlavní navigace

Nova má prý zájem o koupi portálu Volný.cz, který je na prodej

Jiří Macich ml.

Televize Nova by mohla rozšířit své internetové portfólio o portál Volný.cz a jeho e-mailovou službu. Tvrdí to alespoň Hospodářské noviny, podle nichž je Volný.cz na prodej a transakci má zprostředkovat společnost Patria Finance. Patria organizuje proces, jehož cílem je nalezení nových vlastníků pro aktivity Volný.cz včetně webového portálu a e-mailů. Na prodej je i populární služba Uschovna.cz. Vše ale záleží na nabídce, s níž případní zájemci přijdou, uvedl Ondřej Palát z Patria Finance pro…

Doba čtení: 1 minuta

Televize Nova by mohla rozšířit své internetové portfólio o portál Volný.cz a jeho e-mailovou službu. Tvrdí to alespoň Hospodářské noviny, podle nichž je Volný.cz na prodej a transakci má zprostředkovat společnost Patria Finance. Patria organizuje proces, jehož cílem je nalezení nových vlastníků pro aktivity Volný.cz včetně webového portálu a e-mailů. Na prodej je i populární služba Uschovna.cz. Vše ale záleží na nabídce, s níž případní zájemci přijdou, uvedl Ondřej Palát z Patria Finance pro Hospodářské noviny.

Podle informací zmiňovaného listu jsou tři vážní zájemci a jedním z nich je právě Nova. Ta svůj případný zájem o tuto akvizici odmítá komentovat. Nova již v minulosti nakupovala na českém Internetu. V roce 2008 získala Jyxo i s jeho projektem Blog.cz. Dříve pak měla zájem i o portál Atlas.cz. Nova se dlouhodobě snaží posilovat svou internetovou pozici. Letos například spustila online hru Dobyvatel.cz a začala spolupracovat s Mediatelem na Vybereme.cz.

Našli jste v článku chybu?