Hlavní navigace

Nova má prý zájem o koupi portálu Volný.cz, který je na prodej

15. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televize Nova by mohla rozšířit své internetové portfólio o portál Volný.cz a jeho e-mailovou službu. Tvrdí to alespoň Hospodářské noviny, podle nichž je Volný.cz na prodej a transakci má zprostředkovat společnost Patria Finance. Patria organizuje proces, jehož cílem je nalezení nových vlastníků pro aktivity Volný.cz včetně webového portálu a e-mailů. Na prodej je i populární služba Uschovna.cz. Vše ale záleží na nabídce, s níž případní zájemci přijdou, uvedl Ondřej Palát z Patria Finance pro…

Televize Nova by mohla rozšířit své internetové portfólio o portál Volný.cz a jeho e-mailovou službu. Tvrdí to alespoň Hospodářské noviny, podle nichž je Volný.cz na prodej a transakci má zprostředkovat společnost Patria Finance. Patria organizuje proces, jehož cílem je nalezení nových vlastníků pro aktivity Volný.cz včetně webového portálu a e-mailů. Na prodej je i populární služba Uschovna.cz. Vše ale záleží na nabídce, s níž případní zájemci přijdou, uvedl Ondřej Palát z Patria Finance pro Hospodářské noviny.

Podle informací zmiňovaného listu jsou tři vážní zájemci a jedním z nich je právě Nova. Ta svůj případný zájem o tuto akvizici odmítá komentovat. Nova již v minulosti nakupovala na českém Internetu. V roce 2008 získala Jyxo i s jeho projektem Blog.cz. Dříve pak měla zájem i o portál Atlas.cz. Nova se dlouhodobě snaží posilovat svou internetovou pozici. Letos například spustila online hru Dobyvatel.cz a začala spolupracovat s Mediatelem na Vybereme.cz.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).