Hlavní navigace

Nova má vlastní obdobu reality-show Odhalení

23. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Šmírování“ zvířátek na českém Internetu pokračuje. Televize Nova se zřejmě inspirovala v úspěšné online reality-show veřejnoprávního Českého rozhlasu jménem Odhalení. I nejsledovanější televize na českém trhu totiž přichází s pohledem do výběhu zvířat v zoologické zahradě. Gorily z pražské zoo však tentokrát vystřídá tygřice Isabella v liberecké zoo. Ve výběhu bílých tygrů byly instalovány dvě webové kamery, které mají čtenářům zpravodajského serveru tn.cz nabídnout pohled do zoo, kde se čeká…

„Šmírování“ zvířátek na českém Internetu pokračuje. Televize Nova se zřejmě inspirovala v úspěšné online reality-show veřejnoprávního Českého rozhlasu jménem Odhalení. I nejsledovanější televize na českém trhu totiž přichází s pohledem do výběhu zvířat v zoologické zahradě. Gorily z pražské zoo však tentokrát vystřídá tygřice Isabella v liberecké zoo. Ve výběhu bílých tygrů byly instalovány dvě webové kamery, které mají čtenářům zpravodajského serveru tn.cz nabídnout pohled do zoo, kde se čeká po šesti letech narození dalších mláďat bílých tygrů. (Tisková zpráva)

Pro Novu je to evidentně další pokus nastartovat významnějším způsobem růst návštěvnosti tn.cz. Přes video to nezkouší poprvé – Nova multimediální obsah slibovala ještě před spuštěním tn.cz letos na jaře. Zatím ale videozpravodajství, lechtivé zpravodajské relace či volně dostupné epizody sitcomu Comeback žádná zázračná čísla v návštěvnosti nepřinášejí. Tn.cz je navíc českou internetovou veřejnosti vnímán dost kontroverzně, což potvrzuje skutečnost, že v anketě Křišťálová Lupa 2008 byl nominován jak na projekt roku, tak na anticenu.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.