Hlavní navigace

Nova nasadí proti nedělnímu finále MS v hokeji romantický film První rytíř

Jan Potůček

Hlas Česko Slovenska se přesouvá na pondělí od 20 hodin, nové díly Kriminálky Anděl a Námořní vyšetřovací služby televize odsune na další pondělí

Doba čtení: 1 minuta

Místo finálového dílu pěvecké show Hlas Česko Slovenska nasadí televize Nova do nedělního prime time od 20 hodin americký romanticko-dobrodružný film První rytíř se Seanem Connerym a Richardem Gerem v hlavních rolích. Informovala o tom Marie Fianová z tiskového oddělení Novy. Televize už dopoledne informovala o tom, že kvůli velké pravděpodobnosti postupu českých hokejistů do nedělního finále hokejového šampionátu přesouvá finále Hlasu Česko Slovenska na pondělí.

K TÉMATU: Nova kvůli postupu Čechů na hokejovém šampionátu přesouvá nedělní finále Hlasu

„Sedmý finálový přenos Hlasu se mimořádně přesouvá na pondělní večer 21. května 2012, kdy se přímý přenos začne vysílat ve 20:00. Ve stejný den budou moci diváci sledovat také Rozstřel, jehož začátek se s ohledem na průběh sedmého finálového kola posouvá na 22:45, ihned po jeho ukončení,“ uvedla Fianová. Původně plánované pondělní seriály Kriminálka Anděl a Námořní vyšetřovací služba VIII televize přesune na další pondělí, Noční Televizní noviny zruší bez náhrady.

ČTĚTE TAKÉ: ČT 4 ve čtvrtek večer sledovanější než Nova, díky hokeji Česko – Švédsko

Přesun Hlasu Česko Slovenska z neděle na pondělí je pochopitelný i přes to, že Nova zatím nemá jistotu, zda čeští hokejisté opravdu postoupí do finále světového šampionátu. O účasti na finálovém zápasu totiž budou bojovat se Slováky, takže jeden z těchto týmů si v neděli o zlato zahraje. Hlas Česko Slovenska vysílá Nova společně se sesterskou slovenskou Markízou, takže jedné nebo druhé televize se hokejové finále určitě citelně dotkne.

Našli jste v článku chybu?