Hlavní navigace

Televize Nova nasadila do vysílání novou zimní grafiku. Podívejte se

14. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
14. 12. 2010

UVNITŘ FOTOGALERIE Novou zimní grafiku nasadila v neděli do svého vysílání televize Nova. Současně s ní zavedla nový slogan Zažijte víc. Slogan televize Nova Zažijte víc je v naší zimní grafice prezentován originálním způsobem. Vidíme dvě různé akce, prostředí či herce, kteří jsou natočeni ve stejném měřítku a prolnuti do sebe navzájem. Je to hra o radosti, barvách a zábavě, kterou chceme pobavit a potěšit naše diváky, přiblížil kreativní ředitel Novy Michal Pacina.

FOTOGALERIE: Nová grafika televize Nova – zima 2010/11

Je to hra krásy, emocí a světla, jimiž jsou vánoční svátky prodchnuty. Prostě – zůstaňte s námi, a zažijete víc, dodal kreativní šéf Novy. Zimní identy, které televize vysílá mezi reklamním blokem a pořadem, vystřídaly na Nově dosavadní „glamour identy“ s procházejícími se, exkluzivně oblečenými dvojicemi známých moderátorů a herců seriálů a pořadů TV Nova, které se vysílaly od letošního září.

MM socky3

Jeden z nových zimních identů televize Nova – kliknutím obrázek zvětšíte (Foto: TV Nova)

Šestnáct nových identů vzniklo ve studiu za pouhé dva dny. Jejich tvůrci vzpomínají na natáčení jako na zábavné a jsou přesvědčeni, že forma postupného poetického prolínání postav a věcí – snowboardisty a surfaře se stejným prknem či vánoční ozdoby a jablka – pobaví a potěší i diváky u obrazovek, říká mluvčí Novy Michaela Fričová.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.