Hlavní navigace

Austrálie: nová podoba Yahoo a přechod studentů na Gmail

Jiří Macich ml.

Australské Yahoo na adrese http://au.yahoo.com testuje novou podobu domovské stránky. Kromě úprav designu a přerovnání jednotlivých prvků si můžete povšimnout upuštění od systému s panely. Vylepšením je pak dynamické zobrazování náhledů na zprávy z Yahoo News, když myší přejedete přes seznam těch nejnovějších. Uvidíme, jestli se změny osvědčí a proniknou i na globální home page Yahoo. (Pooh.cz)

Australské Yahoo na adrese http://au.yaho­o.com testuje novou podobu domovské stránky. Kromě úprav designu a přerovnání jednotlivých prvků si můžete povšimnout upuštění od systému s panely. Vylepšením je pak dynamické zobrazování náhledů na zprávy z Yahoo News, když myší přejedete přes seznam těch nejnovějších. Uvidíme, jestli se změny osvědčí a proniknou i na globální home page Yahoo. (Pooh.cz)

A z Autrálie ještě jedna zpráva, která se tentokrát netýká Yahoo, ale pro změnu konkurenčních společností Google a Microsoft. Asi 1,3 milionu tamních studentů už nebude využívat e-mailové řešení dodané Microsoftem (Exchange+Outlook), ale do konce roku přejde na Gmail v rámci Google Apps. Přechod bude stát 9,5 milionu dolarů a studenti místo schránek s kapacitou 35 MB získají nové schránky s kapacitou přes 6 GB. (Pooh.cz)

Našli jste v článku chybu?
26. 6. 2008 20:27
X (neregistrovaný)
V Australii spravuje portal Google jeden z vyvojaru OpenBSD,ktery je zaroven zamestnancem Google,ktery mu umoznuje i praci pro OpenBSD.Ten clovek ma neuveritelne schopnosti a znalosti a i Google priznava,ze v Australii je na tom Google tak jak je diky nemu.
26. 6. 2008 18:37
Podle mne pláčete na špatném hrobě -- velice pochybuji, že by původní řešení (Exchange + Outlook) Microsoft zajišťoval jako službu na klíč včetně hardware, takže velikost resp. malost stávajících schránek má IMHO na svědomí někdo jiný...