Hlavní navigace

Austrálie: nová podoba Yahoo a přechod studentů na Gmail

26. 6. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Australské Yahoo na adrese http://au.yahoo.com testuje novou podobu domovské stránky. Kromě úprav designu a přerovnání jednotlivých prvků si můžete povšimnout upuštění od systému s panely. Vylepšením je pak dynamické zobrazování náhledů na zprávy z Yahoo News, když myší přejedete přes seznam těch nejnovějších. Uvidíme, jestli se změny osvědčí a proniknou i na globální home page Yahoo. (Pooh.cz)

Australské Yahoo na adrese http://au.yaho­o.com testuje novou podobu domovské stránky. Kromě úprav designu a přerovnání jednotlivých prvků si můžete povšimnout upuštění od systému s panely. Vylepšením je pak dynamické zobrazování náhledů na zprávy z Yahoo News, když myší přejedete přes seznam těch nejnovějších. Uvidíme, jestli se změny osvědčí a proniknou i na globální home page Yahoo. (Pooh.cz)

A z Autrálie ještě jedna zpráva, která se tentokrát netýká Yahoo, ale pro změnu konkurenčních společností Google a Microsoft. Asi 1,3 milionu tamních studentů už nebude využívat e-mailové řešení dodané Microsoftem (Exchange+Outlook), ale do konce roku přejde na Gmail v rámci Google Apps. Přechod bude stát 9,5 milionu dolarů a studenti místo schránek s kapacitou 35 MB získají nové schránky s kapacitou přes 6 GB. (Pooh.cz)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).