Hlavní navigace

Nova potvrdila Jana Vlčka jako svého obchodního ředitele

27. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
27. 9. 2011

Jan Vlček ze společnosti BigMedia se stal skutečně obchodním ředitelem televize Nova, jak nedávno předpokládal server MediaGuru.cz. Společnost CET 21, vlastník licence této stanice, to dnes oficiálně potvrdila prostřednictvím tiskové zprávy. V průběhu přechodné fáze, jejíž délku firma neupřesnila, se bude starat o klienty v České republice a na Slovensku dosavadní šéf obchodu Matěj Ribanský.

K TÉMATU: MediaGuru: Obchodním ředitelem Novy bude Vlček ze společnosti BigMedia

Jan je velký profesionál s rozsáhlými zkušenostmi v oboru, pro naši společnost proto bude významnou posilou. Jsem přesvědčen, že je nejlepším člověkem na pozici obchodního ředitele společnosti CET 21, a věřím, že přispěje k dlouhodobému úspěchu naší společnosti, uvedl při této příležitosti generální ředitel televize Nova Jan Andruško. Práce v televizním průmyslu je pro mě velkou výzvou, obzvlášť pro nejvýznamnější společnost na televizním trhu, doplnil jeho slova sám Vlček.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.